خراسان رضوی یکی از 5استان موفق در طرح ایمنی وسلامت نوروز98

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خراسان رضوی یکی از ۵ استان موفق در طرح ایمنی وسلامت نوروز ۹۸

 
مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نام استان امام رضا(ع) همواره جزء ۵ استان‌ برتر کشور در طرح نوروزی بوده و در حوزه‌های مختلف جمعیت هلال احمر به‌خوبی درخشیده است.
علی عطاری در جریان بازدید مدیرکل ارزیابی و عملکرد جمعیت هلال احمر کشور از فعالیت‌های جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح ملی ایمنی و سلامت نوروز ۹۸ ، گفت: عملکرد کلیه نیروهای این مجموعه در پایگاه‌های امداد و نجات و جوانان ستودنی است. وی با اشاره به آمادگی بالای نیروهای نجاتگر و امدادگر استان در امدادرسانی جهت به‌موقع در حوادث ، افزود: در این بازدید مشکلات کلی و جزئی در مأموریت‌های شهری ، جاده‌ای و کوهستانی به منظور رفع کمبودهای احتمالی و نیز تقویت تجهیزات امدادی در راستای ارائه هرچه بهتر خدمت رسانی به مسافران نوروزی عنوان شد .
مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه در جریان این بازدیدها از عملکرد بسیارخوب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی ۹۸ تقدیر و تشکر شد ، خاطرنشان کرد: نام استان امام رضا(ع) همواره جزو ۵ استان‌ برتر کشور بوده و بسیار خوشحالیم که استانمان در حوزه‌های مختلف جمعیت هلال احمر به‌خوبی درخشیده است و از خراسان رضوی به عنوان یکی از استان‌های موفق کشور نام برده می‌شود.