لینک های مفید
پوستر راهنمای مراکز فعال نوروز
منو اصلي
بازديدكنندگان
امروز: 66
ديروز:87
اين هفته: 228
هفته‌ي گذشته: 692
اين ماه: 2702
ماه گذشته: 10103
گالری فیلم

بازدید استاندار خراسان رضوی از بیمارستان قائم(عج)

استاندار خراسان رضوی از روند اجرای طرح توسعه ی بیمارستان قائم (عج) مشهد مقدس و مرگز گسترش سلامت و مراقبت های پزشکی بازدید کرد.

 به گزارش وب دا، علی رضا رشیدیان در حاشیه ی این دیدار اظهار داشت: طی سه سال گذشته هزار و 881 پروژه ی بهداشت و درمان اجرا شده است.

 وی افزود: نهضت سازندگی و گسترش زیر ساخت ها در حوزه ی درمان در سطح کشور و استان شکل گرفته و این روند با جدیت در حال دنبال شدن است.

 استاندار خراسان رضوی گفت: برای بهسازی، ارتقا هتلینگ و اجرای طرح توسعه ی این بیمارستان که یکی از نیازهای جدی بوده است 27 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است و با تکمیل این پروژه 270 تخت بیمارستانی به مجموعه تخت های موجود اضافه می شود.

 رشیدیان تاکید کرد: در کنار توسعه ی عمرانی و ساختمانی بیمارستان ها؛ پیگیری های لازم برای تجیهز و تامین کادر درمانی نیز صورت می گیرد تا پس از اخذ مجوزهای قانونی و لازم برای جذب نیرو در بخش های مختلف اعم از متخصص، پرستار، خدمات و .... اقدام شود.  

 وی با اشاره به ایام پایانی سال و ورود زائران به استان و  مشهد مقدس، بر لزوم آمادگی کامل بیمارستان ها و مراکز درمانی برای خدمت رسانی به مراجعان تاکید کرد.

 گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی ضمن عیادت از بیماران، از بخش های مختلف بیمارستان بازدید و کادر درمانی دیدار و گفتگو کرد.

 در این بازدید دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مهندس واحدی معاون زیارت ، نوروزیان فرماندار شهرستان مشهد ، فروزان مدیر کل امور رفاهی زائرین استان و جمعی دیگر از مسئولان نیز حضور داشتند.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.